Dyrektor SP 7 informuje, iż wpłaty za obiady w maju przyjmowane będą w sekretariacie szkoły w dniach 20-27.04.2022r.
Koszt obiadów w maju to 96zł (16 dni). Prosimy o terminową wpłatę i przynoszenie odliczonej kwoty.
Wpłaty po terminie nie będą przyjmowane.

W związku z pierwszym potwierdzonym przypadkiem koronawirusa na terenie województwa lubuskiego przypominamy, jak postępować w przypadkach zagrożenia (grafika poniżej).
Pamiętajmy wszyscy o podstawowych zasadach higieny, Nie puszczajmy przeziębionych dzieci do szkoły. Z naszej wiedzy wynika, iż żaden uczeń Siódemki nie był w ostatnim czasie w strefach objętych zagrożeniem.

Dyrekcja SP 7

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom i ich opiekunom za zainteresowanie naszym  konkursem. W tym roku wpłynęła  rekordowa liczba prac, bo aż 304!!! Obrazy były wykonane na wysokim poziomie, charakteryzowały się różnorodnością technik plastycznych i ciekawym spojrzeniem na nasze miasto.  Jury długo  obradowało zanim wyłoniło dziesięciu zwycięzców, a dwadzieścia prac wyróżniło. Poniżej prezentujemy protokół z obrad jury, a w galerii na szkolnym FB wkrótce pojawią się zdjęcia. Wszystkim gratulujemy talentu i życzymy dalszych sukcesów.