Drodzy Rodzice!!!
W ubiegłym roku Szkoła Podstawowa nr 7 zainicjowała z okazji 100-lecia niepodległości Polski wspólne śpiewanie hymnu narodowego przed świebodzińskim ratuszem. Akcja ta bardzo przypadła do gustu i spodobała się mieszkańcom miasta. Wspólnie wyraziliśmy w ten sposób nasz patriotyzm i solidarność z pokoleniami Polaków walczących o wolność naszej Ojczyzny.
Pragniemy kontynuować wspólne śpiewanie hymnu przed ratuszem, dlatego wybieramy się z uczniami naszej szkoły 07.11.2019r. (czwartek), pod Ratusz Miejski, gdzie punktualnie o godz. 12.00, razem z uczniami innych szkół, dziećmi z przedszkoli i z mieszkańcami naszego miasta, odśpiewamy 4 strofy Mazurka Dąbrowskiego oraz kilka pieśni patriotycznych.
Prosimy Rodziców o przygotowanie uczniów na ten dzień. Uczniowie klas I-III będą nieśli biało-czerwone chorągiewki, natomiast uczniowie klas IV-VII przypną kotyliony. Mile widziane flagi narodowe i inne akcenty ubioru w narodowych barwach…
Wyjście uczniów ze szkoły planowane jest na godz. 11.15, natomiast powrót do szkoły około godz. 12.50
Zapraszamy do udziału również Rodziców i członków rodzin naszych uczniów…
W tym roku przedsięwzięcie honorowym patronatem postanowił objąć Burmistrz Świebodzina, Pan Tomasz Sielicki.
Dyrekcja SP 7 w Świebodzinie