Przypominamy wszystkim Uczniom i Rodzicom,
piątek (02 listopada 2018 r.) jest we wszystkich
jednostkach oświatowych Gminy Świebodzin
(również w Siódemce) dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

 

 Dyrekcja szkoły

 

 

 

W czwartek 11 października pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Świebodzinie po ślubowaniu w obecności rodziców i gości, zostali pasowani na uczniów przez Dyrektora Szkoły Romana Matyjaszczyka i na obywateli miasta przez Burmistrza Dariusza Bekisza.

02 października 2018 r. w Urzędzie Marszałkowskim
w Zielonej Górze odbyło się uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży za rok szkolny 2017/2018. Miło nam poinformować, że "Siódemka" znalazła się w gronie laureatów zajmując
4 miejsce w klasyfikacji generalnej Igrzysk Dzieci, rocznik 2005 i młodsi. Sukces cieszy, tym bardziej, iż w rywalizacji udział wzięło ponad 200 szkół podstawowych z całego województwa!!! Gratulujemy Uczniom i ich Trenerkom!!! Puchar, medal i dyplom odebrał na Gali w Zielonej Górze dyrektor szkoły...

 

 

  

Dziś dzięki wsparciu POLICJI i PSB MRÓWKA ŚWIEBODZIN nasze pierwszaki uczyły się jak bezpiecznie poruszać się po drogach i przechodzić przez przejścia dla pieszych. Oprócz teorii były fajne ćwiczenia praktyczne i dzieciaki wspólnie z Panem Mrówką trenowały przechodzenie po pasach.
Każde dziecko otrzymało kamizelkę odblaskową, malowanki, odblaskową opaskę i coś słodkiego :) Pięknie dziękujemy za przeprowadzenie tej akcji!