02 października 2018 r. w Urzędzie Marszałkowskim
w Zielonej Górze odbyło się uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży za rok szkolny 2017/2018. Miło nam poinformować, że "Siódemka" znalazła się w gronie laureatów zajmując
4 miejsce w klasyfikacji generalnej Igrzysk Dzieci, rocznik 2005 i młodsi. Sukces cieszy, tym bardziej, iż w rywalizacji udział wzięło ponad 200 szkół podstawowych z całego województwa!!! Gratulujemy Uczniom i ich Trenerkom!!! Puchar, medal i dyplom odebrał na Gali w Zielonej Górze dyrektor szkoły...

 

 

  

Dziś dzięki wsparciu POLICJI i PSB MRÓWKA ŚWIEBODZIN nasze pierwszaki uczyły się jak bezpiecznie poruszać się po drogach i przechodzić przez przejścia dla pieszych. Oprócz teorii były fajne ćwiczenia praktyczne i dzieciaki wspólnie z Panem Mrówką trenowały przechodzenie po pasach.
Każde dziecko otrzymało kamizelkę odblaskową, malowanki, odblaskową opaskę i coś słodkiego :) Pięknie dziękujemy za przeprowadzenie tej akcji! 
 

 

 

Szkoła Podstawowa nr 7
im. Janusza Korczaka

 

 

 

dane adresowe:

ul. Zachodnia 74 a
66-200 Świebodzin

                                                                    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Highlights info row image   68 475 09 81