Poniżej publikujemy listę dzieci zakwalifikowanych do klas pierwszych w roku szkolnym 2020/2021 oraz listę rezerwową (dzieci spoza rejonu SP7).

Komunikat dotyczący potwierdzenia zapisu dziecka do placówki oraz uzupełnienia dokumentacji opublikujemy wkrótce.

Drodzy Rodzice.

Minął tydzień od wprowadzenia tzw. zdalnej edukacji. Nikt nie wie, ile takich tygodni jeszcze przed nami.

W związku z powyższym zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o przekazanie na swoich uwag na temat organizacji zajęć w SP 7 w Świebodzinie w tym okresie.

Czy liczba zajęć jest odpowiednia, czy mają Państwo i uczniowie wystarczający kontakt z nauczycielami i wychowawcami, z jakimi problemami Państwo i dzieci borykają się na co dzień, w czym, jako szkoła moglibyśmy pomóc w tym trudnym dla nas wszystkich czasie? To tylko niektóre z pytań, na które chcielibyśmy poznać odpowiedź…

Byłbym wdzięczny za Państwa uwagi i opinie na ten temat wysłane na adres mailowy szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czekamy również na opinie naszych uczniów.

Dyrektor SP 7

30 marca 2020 roku ruszyła akcja, która ma być wsparciem skierowanym do nauczycieli, dyrektorów, uczniów i rodziców.

Materiały będą emitowane od poniedziałku do piątku na kilku ogólnodostępnych antenach telewizji. Znajdą się także na VOD.TVP.PL. Będą to 25 minutowe wykłady nauczycieli z różnych przedmiotów.

Te programy edukacyjne będzie można oglądać na 4 kanałach: TVP3, TVP Rozrywka, TVP Sport oraz TVP Historia. Poza materiałami premierowymi, udostępnione zostaną także powtórki lekcji. Plan lekcji podany jest na stronie internetowej TVP.

Sponsorem projektu „Szkoła z TVP” jest Fundacja PGNiG.

KLIKNIJ!!!

Przekierowanie na gminną platformę z materiałami dla uczniów SP 7.