Komunikat dla Rodziców uczniów z  SP7!

W związku z decyzją MEN o zawieszeniu od dnia jutrzejszego zajęć dydaktyczno-wychowawczych w szkołach, informuję, iż w czwartek i w piątek prowadzone będą w placówce jedynie zajęcia opiekuńcze dla uczniów, którym Rodzice nie będą w stanie zapewnić opieki (wyjątkowe sytuacje) w godz. 07.00-16.00.

Nie będzie w tych dniach obiadów w szkole!!!

Od poniedziałku, 16 marca 2020r. do 25 marca 2020r. szkoła będzie zamknięta i nie będzie możliwości zapewnienia uczniom opieki w placówce.

Zaleca się, aby uczniowie przebywali w tym okresie w domu, i nie gromadzili się w większych skupiskach. Nie są to dodatkowe ferie, a raczej narodowa kwarantanna, która pozwoli ograniczyć skalę zarażeń koronawirusem (COVID-19).

Prosimy o śledzenie komunikatów dyrekcji szkoły na stronie internetowej i Fanpage’u placówki. Będziemy Państwa również na bieżąco informować o rozwoju sytuacji za pośrednictwem komunikatora DE.

Dyrektor SP 7