Szanowni Państwo
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasz projekt „Ogród spotkań” złożony w ramach konkursu „Moje miejsce na Ziemi” uzyskał dofinansowanie. Zarząd Fundacji ORLEN zadecydował o przyznaniu nam grantu w wysokości 15 000zł.
Otrzymane środki przeznaczymy na cykl zajęć „Spotkanie z przyrodą”, podczas którego nasi najmłodsi uczniowie, z pomocą ogrodnika i doświadczonych działkowców, zagospodarują zielenią skwerek przed szkołą sadząc trawę, zioła, łąkę oraz zamontują domki dla owadów, karmniki dla ptaków i budki lęgowe.
Zaprosimy również mieszkańców osiedla Widok na koncert pieśni patriotycznych z okazji święta 3 maja i wydamy śpiewnik dla uczestników koncertu.
Dużym przedsięwzięciem będzie przygotowanie przez uczniów naszej szkoły uroczystości upamiętniającej Bitwę Warszawską, do udziału w której zapraszamy mieszkańców osiedla Widok, Żaków, Rozłogi.
W ramach projektu nasza szkoła wzbogaci się m.in. o nagłośnienie mobilne.
Przed nami dużo ciekawej pracy.

PS Grant odbierze w Katowicach Pan Burmistrz Tomasz Sielicki