Szanowni Państwo,
drodzy Rodzice/Opiekunowie.

Wszystko wskazuje na to, iż rozmowy związków zawodowych ze stroną rządową nie zakończą się porozumieniem. Jeśli tak się stanie, od najbliższego poniedziałku, 08 kwietnia 2019 r., większość nauczycieli pracujących w szkole przystąpi do strajku i ,jako dyrektor szkoły, nie będę miał możliwości zorganizowania uczniom uczęszczającym do „Siódemki” zajęć dydaktycznych.

Zrobię jednak wszystko, aby zapewnić zajęcia opiekuńcze uczniom, którzy w szkole w dniach strajku się pojawią. Szkoła będzie otwarta dla dzieci, które nie mają opieki w domu w godz. 7.00 – 16.00

Ze względów organizacyjnych prawdopodobnie w dniach strajku obiady w szkole nie będą wydawane, dlatego proszę o zaopatrzenie dzieci w tzw. 2 śniadanie.

Strajk jest bezterminowy, dlatego też o wszelkich zmianach będziemy Państwa na bieżąco informować za pośrednictwem dostępnych środków przekazu, między innymi poprzez dziennik elektroniczny oraz szkolny Fanpage i stronę internetową.

Roman Matyjaszczyk – dyrektor SP 7 w Świebodzinie